یه فروشگاه باحال

پر از اجناس جینگیل پینگیل

با کلی محصول که هم برای هدیه دادن مناسبه ، هم برای دل خودت 

درباره فروشگاه آنلاین ما

تابستون سال ۸۶ بود که فروشگاه جینگیل پینگیل کار خودشو تو شهر تهران و محله گیشا شروع کرد. محصولات این‌ فروشگاه وسایل دکوری و فانتزی بود به علاوه مقداری ماگ. مدیر فروشگاه خیلی باسلیقه و ایده پرداز بود و همین باعث شد که از همه ایران مشتری داشته باشه. همینطور پیش رفت. شمع، عود، اسانس سوز، فلاسک، مجسمه، ساعت رومیزی، بطری آب، و خیلی چیزای دیگه آوردیم . هر روز یه کار جدید اضافه شد، هرسال که گذشت کامل تر شدیم تا امسال. یعنی دقیقا (۱۳۹۸/۰۵/۳۰) اونجا بود که تصمیم گرفتیم به غیر از ارتباط حضوری توی فضای مجازی هم فعالیت داشته باشیم.

کار خودمون رو توی اینستاگرام شروع کردیم و وقتی این همه لطف خدا و مردم رو به خودمون دیدیم شهامت ساخت این وبسایت رو پیدا کردیم. ساخت وبسایت به ما کمک میکنه که در زمان کمتر بتونیم سفارشات بیشتری رو جمع بندی کنیم. و به شما هم کمک میکنه که بدون ارسال وجه به صورت مستقیم و از طریق درگاه بانکی اطمینان بیشتری به پرداختتون داشته باشید و همچنین منتظر پیام ادمین پیج اینستا نباشید و در هر لحظه از شبانه روز بتونید سفارشتون رو ثبت کنید.

چون محصولاتمون خیلی متنوع هستن هر روز یه سری محصول جدید اضافه میشه و هر هفته یه سری از کارها تخفیف میخوره. پس با ما همراه باشید

386 محصول زیبا
275 خریدار همیشگی
1 شعبه حضوری
25 نوع محصول

فقط کافیه یه دور توی فروشگاه آنلاین ما بزنی

 

ما سعی کردیم همه سلیقه ها و انواع محصولات رو به شما ارایه بدیم تا هرچی که دنبالش بگردی رو پیدا کنی